دانلود پروژه ها و فایل های آماده با لینک مستقیم

سوالات متداول

ویکی وب دانلود چیست؟

این سایت یک دانلود سنتر برای پروژه ها و فایل های آماده در بسیاری از زمینه ها می‌باشد. بدین معنی که کلیه منابع مورد نیاز طراحان گرافیک و مالتی مدیا، برنامه نویسان وب، مهندسین، دانشجو ها و کارمندان را جمع‌آوری و بر روی سرورهای قوی و پرسرعت خود نگهداری می‌کند. این منابع در فواصل زمانی و در صورت انتشار نسخه‌های جدید بروزرسانی می‌گردند. کاربران می‌توانند با لینک مستقیم و بدون تبلیغات آزاردهنده فایل های موجود در این سایت را دانلود کنند.

چگونه می‌توانم در سایت ثبت نام کنم؟

عضویت در سایت ویکی‌وب دانلود به آسانی سر کشیدن یک لیوان آب است! کافی است وارد صفحه ثبت‌نام شوید و فرم مربوطه را تکمیل نمایید. دقت کنید برای بالا بردن امنیت اکانت خود حتما از رمزعبور پیچیده استفاده کنید. برای عضویت در این سایت نیاز به تایید ایمیل ندارید اما جهت ارتباط با شما و ارسال فاکتورها نیازمند آدرس ایمیل معتبر هستیم.

آیا برای دانلود فایل های موجود در سایت باید اشتراک ویژه تهیه کنیم؟

بله. به جهت دسترسی به هزاران منابع موجود در ویکی وب دانلود شما میبایست بسته به نیاز خود اشتراک ویژه تهیه کنید. پس از تهیه اشتراک ویژه می‌توانید مطالب سایت را با سرعت بسیار بالا دانلود کرده و استفاده نمایید.

هزینه دریافتی جهت عضویت ویژه از چه بابت است؟

ویکی وب دانلود منابع و فایل های موجود در سراسر اینترنت را جمع آوری و در دسته بندی های منظم طبقه بندی کرده است. همچنین شما قادر خواهید بود مطالب ویکی وب دانلود را از سرور های قدرتمند و سریع آن و با لینک مستقیم و سرعت بالا دریافت کنید. بخش اعظم هزینه دریافتی صرف هزینه های سرور و نگهداری آن خواهد شد.

پس از تهیه اشتراک ویژه چه تعداد فایل می‌توانم دانلود کنم؟

شما پس از خرید عضویت ویژه می‌توانید به صورت نامحدود دانلود کنید. به عبارتی شما فقط یک بار هزینه پرداخت می‌کنید و تا پایان مدت اشتراک خود، قادر به دانلود بی‌نهایت فایل خواهید بود و نیازی به پرداخت هزینه مجدد برای دانلود فایل های بعدی نیست.

توجه مهم: به دلیل مسائل امنیتی و جلوگیری از سوء استفاده افراد سودجو (جلوگیری از کپی برداری ویروسی از مطالب ویکی وب دانلود) روزانه مجاز به تعداد ۱۰۰ عدد فایل هستید. درصورتی که به سقف روزانه برسید، برای دانلود فایل های بیشتر باید روز بعد مراجعه کنید.

چگونه می‌توانم اطلاعات اکانت خود را تغییر دهم؟

پس از عضویت در ویکی وب دانلود شما می‌توانید با کلیک بر روی دکمه پروفایل، به ناحیه کاربری رفته و در بخش ویرایش اطلاعات عملیات مد نظر خود را انجام دهید. شما در این بخش قادر خواهید بود تا نام و نام خانوادگی، ایمیل، رمز عبور و تصویر آواتار خود را تغییر دهید.

از چه طریقی می‌توانم جزئیات اشتراک ویژه خود را مشاهده کنم؟

پس از ورود به ناحیه کاربری با کلیک بر روی قسمت «جزئیات اشتراک ویژه» قادر خواهید بود اطلاعاتی از قبیل تاریخ خرید عضویت ویژه و تاریخ انقضای آن را مشاهده نمایید. همچنین قادر خواهید بود لیست کاملی از پرداختی های خود را در این قسمت مشاهده کنید.