دانلود پروژه ها و فایل های آماده با لینک مستقیم

شرایط و قوانین ارائه خدمات

شرایط ارائه خدمات در سایت ویکی وب دانلود:

۱. این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.

۲. این وب سایت یک دانلود سنتر بوده و فقط منابع را با لینک مستقیم، بدون انقضاء و سرعت بالا بصورت دسته‌بندی شده و به‌روز در دسترس کاربران قرار می‌دهد. هزینه دریافت شده از این بابت بوده و فایلی در این سایت تولید و بفروش نمی‌رسد.

۳. قالب ها و افزونه های قرار گرفته زبان اصلی (انگلیسی) بوده و برخی که از قالب‌هایی که امکان راست چین شدن (طبق اظهارات سازنده آن) دارند در عنوان مطلب ذکر شده است. هیچ کدام از قالب‌ها و افزونه‌ها توسط ما فارسی‌ سازی نشده‌اند.

۴. منابع قرار گرفته بدلیل عدم تست، ریپ و نال بودن شامل هیچ گونه پشتیبانی، ضمانت نصب درست، عملکرد صحیح و رفع اشکال نمی‌باشند.

۵. هزینه عضویت ویژه فقط جهت دسترسی به هزاران منبع قرار گرفته در سایت بوده و مرتبط با یک فایل نمی‌باشد.

۶. قالب‌های ویژه فارسی شده توسط سایت ویکی وب دانلود فقط برای کاربران ویژه الماس و مادام العمر به رایگان قابل دسترسی میباشد.

۷. پروژه ها، محصولات و قالب‌هایی که توسط طراحان ایرانی طراحی یا فارسی شده باشند، بدلیل حمایت از حقوق هم‌وطنان در این وب سایت قرار نخواهد گرفت.

۸. کلیه منابع فاقد لایسنس معتبر بوده و مسئولیت تهیه و استفاده از آن بطور کامل بر عهده کاربر می‌باشد. ممکن است برخی از منابع نیاز به فعال‌سازی داشته باشند که خارج از مسئولیت سایت است.

۹. ویکی وب دانلود مختار است در صورت صلاحدید هر زمان که بخواهد سیاست های خود را درباره قیمت و مدت زمان پلن های عضویت ویژه تغییر دهد. در این صورت، کاربرانی که از قبل عضویت ویژه خریداری نموده اند شامل این تغییر نمی‌شوند. بدیهی است که پس از پایان اعتبار پلن های عضویت ویژه قدیمی، کاربران می‌بایست پلن های عضویت با سیاست های جدید را خریداری نمایند.

۱۰. ویکی وب دانلود هیچگونه تعهدی بابت قرار دادن فایل‌های درخواستی کاربران و نسخه‌های به‌روز شده آنها نداشته و تنها در صورت موجود بودن آن را قرار خواهد داد.

۱۱. عضویت ویژه مادام العمر بمعنی اعتبار عضویت ویژه تا پایان فعالیت این سایت می‌باشد و در صورت غیرفعال شدن سایت ملغی خواهد شد.

۱۲. کلیه حقوق اختصاصی این سایت اعم از نام و برند، قالب سایت، منابع ویژه تولید شده و … محفوظ بوده و هرگونه تخلف قابل پیگیرد قانونی است.

عضویت در سایت بمنزله قبول تمام شرایط فوق توسط کاربر بوده و قابل استناد است.